Centrum Obróbki Blach

Mając na uwadze dobro naszego klienta oraz spełnianie jego wszystkich wymagań w dziedzinie obróbki blach, nasze centrum obróbki blach wyposażyliśmy w najnowocześniejszy sprzęt, umożliwiający wykonywanie z blachy stalowej najróżniejszych elementów, zarówno gotowych wyrobów jak i półproduktów stosowanych powszechnie w budownictwie.

Nowoczesne maszyny, w połączeniu z numerycznym sterowaniem umożliwiają nam dowolne, wyjątkowo precyzyjne zaginanie, rozcinanie, profilowanie czy tez perforowanie blach. Centrum obróbki blach specjalizuje się przede wszystkim w wykonywanie elementów konstrukcji stalowych na zamówienie klienta. Wykonujemy przede wszystkim elementy takie jak: obudowy central oraz kanały i kształtki wentylacyjne (klimatyzacja), elementy zabudów samochodowych, detale z blachy (motoryzacja), szafy, rozdzielnie, obudowy lamp i wentylatorów (elektrotechnika) oraz wiele innych elementów, których sposób wykonania jak i przeznaczeni może być dowolnie ustalane przez naszego klienta.

Nasze centrum obróbki blach to przede wszystkim, jakość wykonywanych usług. Wdrożenie całej serii systemów zarządzania jakości ISO umożliwia nam pełną kontrolę nad każdym procesem produkcyjnym, co jest gwarancją wyjątkowej jakości naszych produktów. Jakiekolwiek niezgodności, których jak wiemy nie da się nigdy w stu procentach uniknąć, są wyłapywane jeszcze w procesie produkcyjnym, gdyż po każdym zabiegu, jakiemu poddawany jest materiał, powstający produkt poddawany jest ścisłej kontroli, dzięki czemu nie obrabiamy niepotrzebnie detali, na których stwierdzono na przykład wady materiałowe.

Jednak najważniejszymi zaletami naszego centrum obróbki blach, z punktu widzenia naszych klientów jest oczywiście terminowość połączona z solidnością i niską ceną świadczonych usług. Terminy ustalamy zawsze z klientami, nigdy nie twierdząc, że wykonamy coś szybciej niż to jest możliwe tylko po to, aby zadowolić klienta. Wybierają nasze centrum obróbki blach, każdy klient na pewno będzie zadowolony z fachowej obsługi, profesjonalnego doradztwa oraz jakości i ceny świadczonych przez nas usług.